This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku. Lūdzu, uzklikšķiniet šeit, lai to tagad pārskatītu.

IZMĒĢINIET MŪSU PRODUKTUS
Vai Konsultants
sazinājās ar Jums
IZPĒTIET MŪSU
BIZNESA IESPĒJAS
Vai Konsultants
sazinājās ar Jums


Kāpēc izvēlēties Herbalife? 

Reiz kādam cilvēkam dzima sapnis uzlabot citu cilvēku veselību un finansiālo labklājību. Šis Marka Hjūza – Kompānijas Herbalife dibinātāja – sapnis no 1980. gada ir izaudzis par pasaulē iecienītu zīmolu, un vairāk nekā 2,1 miljoniem Neatkarīgo Partneru tas ir kļuvis par dzīvesveidu.

Ja nolemsiet kļūt par Herbalife Neatkarīgo Partneri, Jūs iegūsiet šādas priekšrocības:

Dāsnu kompensāciju plānu
Herbalife kompensāciju plāns ir viens no dāsnākajiem tiešās tirdzniecības nozarē. Tas kompensē līdz pat 73% no mazumtirdzniecības peļņas augstākā līmeņa Neatkarīgajiem Partneriem mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības peļņā, prēmijās un piemaksās.

Vispāratzītas un pārbaudītas metodes Herbalife Kompensāciju Plāns jau daudzus gadus visā pasaulē piepilda cilvēku sapņus, izmaina viņu dzīvesveidu un pārveido viņu dzīvi.

Teicamas apmācības
Kļūstot par Herbalife Neatkarīgo Partneri Jūs saņemsiet teicamas apmācības, kā arī pārējo Partneru un mūsu izcilās klientu apkalpošanas komandas atbalstu.

Produkti, kuru pamatā ir zinātne
Herbalife starptautiskās atzinības pamatā ir kvalitatīvie uzturvielu produkti. Būdams Neatkarīgais Partneris, Jūs pārdosiet vitamīnu un minerālvielu uztura bagātinātājus, svara kontroles un ķermeņa kopšanas produktus, tostarp pasaulslavenu zinātnieku izstrādātus produktus. Cilvēki mīl Herbalife produktus, jo tie sniedz gaidīto rezultātu.


Palīdziet citiem
Droši vien vislielākā balva Herbalife Partnerim ir iespēja uzlabot citu cilvēku dzīvi. Jūs ietekmēsiet savu draugu, paziņu un visas pasaules cilvēku labsajūtu. Jūs variet pievienoties Herbalife Neatkarīgo Partneru tīklam un burtiskā nozīmē izmainīt dzīvi. Jūsu iespējas ar Herbalife ir neierobežotas. (Ziņojums par vidējo kompensāciju apmēru) Statement of Average Compensation

Piebilde – Ja Jūs apsverat vai salīdzināt biznesa iespējas, lūdzu, ņemiet vērā, ka tirdzniecības shēmas veicinātājs vai dalībnieks nedrīkst pierunāt veikt maksājumus, solot dažādus labumus, ko persona varētu iegūt, pievienojoties pārdošanas shēmai. Neļaujieties maldinājumiem, ka šī ir vieglas peļņas iespēja.


Ziņojums par vidējo kompensāciju apmēru  

Kļūstiet par Herbalife Neatkarīgo Konsultantu un jau šodien izmainiet savu dzīvi.


lv-LV | 2018.06.25. 0:28:18 | NAMP2HLASPX02